Categories
Aktualności

Kwietniowe spotkanie Izby

Z ogromną przyjemnością pragnę Państwa poinformować o naszym kolejnym, cyklicznym spotkaniu, które odbędzie się 4 kwietnia br. (w czwartek) w Hotelu Blue Diamond (Nowa Wieś 414).

Początek zaplanowany jest na godzinę 17:00, a od 16:30 czekamy już na Państwa w recepcji, gdzie będzie możliwa rejestracja uczestników.

Spotkanie rozpoczniemy lunchem. W dalszej części zaplanowane są bardzo ciekawe i zróżnicowane prezentacje.

Harmonogram spotkania:

17.00 – lunch powitalny

17:30 – Paweł Dobrowolski – Główny Ekonomista Polskiego Funduszu Rozwoju

„Polska – o doganianiu najbogatszych w rozwoju gospodarczym”.

18:15 – Sławomir Juryś – Ekspert Banku Gospodarstwa Krajowego ds audytów energetycznych

„Kredyt ekologiczny dla firm”. https://www.bgk.pl/produkty/kredyt-ekologiczny/

18:30 – Dr. Enrica Maggi MAGGI KATHOLLNIG Rechtsanwalts GmbH & LEXALIS Kancelaria Prawna.

„Doing business with Austria”.

Przewidzieliśmy również czas na networking i integrację. Jestem przekonana, że każdy uczestnik spotkania znajdzie w nim coś interesującego dla siebie.

Od początku powstania Izby wiele się w niej dzieje i zapewniam, że nie zamierzamy zwalniać tempa. Jesteśmy w trakcie opracowywania programów na kolejne comiesięczne spotkania. Dlatego ponawiamy prośbę o informacje i sugestie jakimi tematami są Państwo zainteresowani w zakresie rozwoju swojej firmy, czy też wzmocnienia własnych kompetencji. Jestem przekonana, że nasze wspólne zaangażowanie przyczyni się do dalszego rozwoju podkarpackich przedsiębiorców, którzy mają realny wpływ na ekonomiczny oraz społeczny rozwoju naszego regionu.

Prosimy o przekazywanie Swoich sugestie e-mailem na adres: izba@podkarpackie.com lub osobiście podczas najbliższego spotkania 4 kwietnia br.

Mając na uwadze konieczność zamówienia cateringu na spotkanie, uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności e-mailem na adres: izba@podkarpackie.com lub pod nr telefonu 534 907 907 , do dnia 02.04.2024.

Będziemy wdzięczni , za potwierdzenie właściwej liczby osób (obecnej na spotkaniu), gdyż za każdą osobę jesteśmy zobligowani pokryć koszty cateringu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam, na kolejne cykliczne spotkanie Członków Izby.