Categories
Aktualności

I Forum Podkarpackiej Gospodarki Komunalnej za nami [FOTO]

W Pałac Polanka w Krośnie 20 czerwca odbyło się I Forum Podkarpackiej Gospodarki Komunalnej, organizowane przez MPGK Krosno, Krosno Miasto Szkła oraz naszą Izbę.

Ideą organizowanego spotkania była dyskusja o zarządzaniu i wyzwaniach w obszarze gospodarki komunalnej oraz transformacji energetycznej przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego. Forum stało się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz do nawiązywania współpracy i integracji przedstawicieli środowisk samorządu, przedsiębiorstw komunalnych oraz biznesu, aby efektywnie podnieść poziom świadczonych usług oraz oferowanych produktów.

Było to pierwsze tego typu spotkanie, organizowane dla przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, ale naszym zamysłem jest ich kontynuowanie oraz podejmowanie działań zwiększających współpracę i wymianę doświadczeń pomiędzy firmami w naszym regionie. Chcielibyśmy, aby kolejne edycje Forum odbywały się w różnych częściach Podkarpacia, co umożliwi poznanie dorobku i doświadczeń podmiotów z całego województwa.