Categories
Aktualności

I Forum Podkarpackiej Gospodarki Komunalnej już 20 czerwca!

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Forum Podkarpackiej Gospodarki Komunalnej, które odbędzie się w Krośnie w dniu 20 czerwca 2024 r., w Pałacu Polanka – Hotel Restauracja & Spa.

Forum organizowane jest przez Podkarpacki Samorząd Gospodarczy, Prezydenta Miasta Krosna oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.</strong

Ideą organizowanego spotkania jest dyskusja o zarządzaniu i wyzwaniach w obszarze gospodarki komunalnej oraz transformacji energetycznej przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego. Forum będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz do nawiązywania współpracy i integracji przedstawicieli środowisk samorządu, przedsiębiorstw komunalnych oraz biznesu, aby efektywnie podnieść poziom świadczonych usług oraz oferowanych produktów.

Jest to pierwsze tego typu spotkanie, organizowane przez Podkarpacki Samorząd Gospodarczy dla przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, ale naszym zamysłem jest ich kontynuowanie oraz podejmowanie działań zwiększających współpracę i wymianę doświadczeń pomiędzy firmami w naszym regionie.

W naszej ocenie tego typu współpraca firm i wymiana doświadczeń może przyczynić się do podniesienia, zarówno bieżącego, jak i strategicznego poziomu ich funkcjonowania.

Do zaproszenia załączamy program spotkania oraz formularz zgłoszenia.
Uprzejmie prosimy o przyjęcie zaproszenia i potwierdzenie uczestnictwa do 12.06.2024 r. do godziny 15.00 na załączonym formularzu zgłoszenia. Zgłoszenia prosimy przesyłać e-mailem na adres: sekretariat@khk.krosno.pl

Z poważaniem,

Paweł Zając,  Prezes Podkarpackiego Samorządu Gospodarczego

Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna,

Janusz Fic, Prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego     

 

Do pobrania:

  1. program spotkania
  2. formularz zgłoszenia